fbpx

Hakkımda

 

Merhaba, ben Gökhan Güneş ;

Mesleki kariyerim ilk olarak Ülker firmasının bilgi işlem departmanında başlayıp, daha sonra global bir markanın Türkiye ofisinde Dijital Pazarlama ve SEO birimi yöneticiliği ile devam etti. Kariyer sürecimin devamında 2012 Yılında Türkiye’nin ilk bulut tabanlı içerik ajansı olan, içerik yazdır markasını kurdum.

Markaların içerik ihtiyaçları için online olarak talep ettiği içerikleri, İzmir’deki ofisimizden 14 kişilik ekiple beraber karşılayıp, Türkiye başta olmak üzere global pazarda faaliyet gösteren bir çok markanın içerik ve seo süreçlerini ekibimle beraber yönettim. Türkiye’de Microsoft, Ebebek, Ucakbileti.com, Hepfly, N11.com, Casio, Avis, Setur gibi bir çok önemli markaya SEO ve içerik pazarlaması sürecinde destek olduk.

Sürecin devamında Türkiye’de yine bir ilk olan, online içerik editörlüğü hizmeti verdiğimiz editörmatik markasını kurup, aynı yıl içerisinde binlerce markanın bloguna SEO uyumlu içerik desteği sağladık.

Çalıştığımız bir çok markada uyguladığımız içerik ve seo stratejileri ile, binlerce markaya yüz binlerce ziyaretçi sağladık.

Bugün sektörde edindiğim deneyim ve tecrübelerimi siz değerli kullanıcılarla paylaşıp, dijital pazarlama ve seo süreçlerinde aklınıza takılan her konuda destek olacağım.

Beni takip etmeye devam edin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu