Hakkımda

Merhaba, ben Gökhan Güneş ;

Mesleki kariyerim ilk olarak Ülker firmasının bilgi işlem departmanında başlayıp, daha sonra global bir markanın Türkiye ofisinde Dijital Pazarlama ve SEO birimi yöneticiliği ile devam etti. Kariyer sürecimin devamında 2012 Yılında Türkiye’nin ilk bulut tabanlı içerik ajansı olan, içerik yazdır markasını kurdum.

Markaların içerik ihtiyaçları için online olarak talep ettiği içerikleri, İzmir’deki ofisimizden 14 kişilik ekiple beraber karşılayıp, Türkiye başta olmak üzere global pazarda faaliyet gösteren bir çok markanın içerik ve seo süreçlerini ekibimle beraber yönettim. Türkiye’de Microsoft, Ebebek, Ucakbileti.com, Hepfly, N11.com, Casio, Avis, Setur gibi bir çok önemli markaya SEO ve içerik pazarlaması sürecinde destek olduk.

Çalıştığımız bir çok markada uyguladığımız içerik ve seo stratejileri ile, yüzlerce markaya yüz binlerce ziyaretçi sağladık.

Elde ettiğim deneyimler ve sürecin devamında İzmir’de Click Peak isimli dijital ajansı kurdum. Aktif olarak İstanbul ve İzmir başta olmak üzere bir çok markaya başta SEO hizmeti, e-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlamaya bağlı olan reklamcılık ve sosyal medya yönetimi sağlayarak çalışmalarımı sürdürüyorum.

Özellikle global pazarda faaliyetini sürdürdüğümüz seo çalışmaları ile, markaların büyümesinde önemli bir rol alıyoruz.

Bugün sektörde edindiğim deneyim ve tecrübelerimi siz değerli kullanıcılarla paylaşıp, dijital pazarlama ve seo süreçlerinde aklınıza takılan her konuda destek olacağım.

Beni takip etmeye devam edin..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir